Սամվել Գեւորգի Թադեւոսյան

  • 89

Ծննդյան օր

09.07.1959

01.01.2019

Ծննդավայր

Հայաստան

Ընտանիք

Տվյալներ չկա:

Կրթություն

Տվյալներ չկա:

Զինծառայություն

Տվյալներ չկա:

Խորհրդարանական գործունեություն

ԱԺ 5-րդ գումարում

2012-2017

«Օրինաց երկիր» կուսակցության անդամ է: 31.05.2012 – 18.06.2012
«Օրինաց երկիր» խմբակցության անդամ: 11.06.2012 – 18.06.2012 Տարածքային կառավարման և տեղական ինքնակառավարման հարցերի մշտական հանձնաժողովի անդամ է: 11.06.2012 – 18.06.2012 Ֆինանսավարկային և բյուջետային հարցերի մշտական հանձնաժողովի անդամ:

Լիազորությունների դադարման հիմքը:

18.06.2012 – պետական կամ տեղական ինքնակառավարման մարմնում կամ առեւտրային կազմակերպությունում նշանակվել (ընտրվել) է պաշտոնում («Ազգային ժողովի կանոնակարգ» ՀՀ օրենքի 12-րդ հոդվածի «գ.1» կետ)

Զբաղվածություն
Զբաղվածություն հանրային ոլորտում
Զբաղվածություն մասնավոր հատվածում
Զբաղվածություն գիտության, կրթության բնագավառում
Զբաղվածություն մշակույթի և սպորտի բնագավառում
Հասարակական-քաղաքական գործունեություն
Պարգևներ

Տվյալներ չկա:

Կոչումներ

Տվյալներ չկա: